КИЇВ (QHA) -

Адміністрація президента України оприлюднила оновлений перелік санкцій, які Україна ввела проти Росії, згідно з рішенням РНБО від 2 травня і указу президента від 18 травня. Про це повідомили на сайті АП. До списку потрапило 1748 фізичних і 756 юридичних осіб.

Зокрема, у переліку санкцій проти юридичних осіб фігурує російське інформагентство «РИА Новости», а також товариство «Інтерселект», через яке здійснювалося фінансування роботи видання «РИА Новости Украина», керівника якого підозрюють у зраді.

Також до списку санкцій потрапив гендиректор агентства «Россия сегодня» Дмитро Кисельов. У рамках указу заблоковані всі його активи на території України і йому заборонений в'їзд в Україну.

Слідом за Кисельовим під обмеження потрапив співак Йосип Кобзон, який підтримував бойовиків на Донбасі і неодноразово виступав на підконтрольних їм територіях. Його в межах санкцій позбавили усіх державних нагород. Також до списку антиросійських санкцій потрапила платіжна система WebMoney.

Санкції вводяться терміном на три роки.

Нагадаємо, раніше Рада національної безпеки і оборони ввела санкції проти українського представництва агентства «РИА Новости». Про це повідомляється в додатку до рішення РНБО.

QHA