КИЇВ (QHA) -

Слідчі Генеральної прокуратури вилучили під час обшуків у приміщеннях "Нової пошти" у Києві, Дніпрі, Одесі, Львові, Харкові та Полтаві фінансові документи і невраховані кошти. Про це написала прес-секретар Генерального прокурора України Юрія Луценка Лариса Сарган на своїй сторінці у Facebook.

— Під час досудового розслідування 16 березня ... проведені обшуки в офісних та складських приміщеннях м. Києва, Дніпра, Одеси, Львова, Харкова та Полтави, в яких здійснюють свою діяльність ТОВ «Нова Пошта» та споріднені з нею підприємства, через які здійснюються пересилання грошових коштів по території України. За результатами проведених обшуків виявлено та вилучено документи про фінансово-господарської діяльності ТОВ «Нова Пошта» та зазначених вище підприємств і готівкові грошові кошти, не враховані, але не оприбутковані у касі і в бухгалтерських документах, — написала вона.

За її словами, досудове розслідування проводиться у кримінальному провадженні за фактами зловживання службовим становищем посадовими особами ТОВ «Нова пошта». Фінансові махінації призвели до того, що до бюджету не надходили обов'язкові податкові збори. Слідство триває.

Відзначимо, 16 березня з'явилося повідомлення про те, що Генеральна прокуратура України проводить обшуки у декількох офісах компанії "Нова Пошта".

Раніше повідомлялося, що Служба безпеки України проводила більше 25 обшуків у низки осіб, у тому числі журналістів, за підозрою у сприянні Росії в проведенні антиукраїнських акцій.

Нагадаємо, 8 лютого у Києві в редакції газети «Вєсті» силовики провели обшук. За словами головного редактора «Вести Мас-Медиа» Оксани Омельченко, люди в формі оточили ТРЦ «Гулівер» у центрі міста, де знаходилася редакція видання.

QHA