СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

В окупованому Севастополі так званий губернатор міста Дмитро Овсянніков розкритикував роботу учасників «законодавчих зборів» і заявив, що знайде інший спосіб роботи без «парламенту».

Овсянніков заявив, що так звані депутати «загралися в політику» і тільки й думають, що «про зарплати і фінансування».

— По суті справи, інше їх не хвилює, а коли вони йдуть зі своїх посад, вони отримують відповідне фінансування з інших джерел, по суті справи, триває маніпуляція депутатами законодавчих зборів, такий контроль, — зазначив він.

За словами Овсяннікова, про розпуск підконтрольного Кремлю парламенту він поки не думає. Але Овсянніков підкреслив, що йому потрібно повернути повноваження, оскільки у 2017 році «законодавчі збори» розширили повноваження «уряду».

Політолог Андрій Колядін додав, що у конфлікті «законодавчих зборів» і так званого губернатора є рішення, згідно з яким потрібно або змінити «губернатора», або «закзбори».

QHA повідомляло, що в окупованому Севастополі російські силовики провели обшук вдома у Дмитра Овсяннікова. Сам Овсянніков заявив, що представники підконтрольної Кремлю прокуратури Криму прийшли для огляду будинку, який він орендує. Силовики причину обшуку не назвали.

Джерело: Коммерсант

QHA