МОСКВА (QHA) -

В Росії сумніваються, чи можна довіряти результатам розслідування Спільної слідчої групи щодо збитого літака рейсу МН17 над Донбасом. Про це повідомив прес-секретар президента Росії Володимира Путіна Дмитро Пєсков.

Він зазначив, що РФ не змогла стати учасником слідчої групи у Нідерландах.

— Я хочу вам нагадати слова президента: розслідування, яке проводилося у Нідерландах, ця слідча група, вона не включала в себе російську сторону, хоча українська сторона була представлена. І звичайно, не маючи можливості бути повноправним учасником, Росія не знає, в якій мірі можна довіряти результатам цієї роботи.

QHA повідомляло, що малайзійський "Боїнг" був збитий російською 53-ю бригадою ППО ЗС РФ із зенітно-ракетного комплексу "Бук". Глава кримінального відділення національної поліції Нідерландів Вільберто Поллісен заявив, що слідча група дійшла висновку, що саме ЗРК "Бук" збігається за особливими ознаками з тим, який збив малайзійський "Боїнг".

Відзначимо, головним фігурантом справи про авіакатастрофу малайзійського «Боїнга» у небі над Донбасом є головний інспектор Центрального військового округу РФ, генерал-полковник Микола Ткачов з позивним "Дельфін".

Раніше британська розвідка заявила, що російські військові влітку 2014 року доставили на Донбас зенітно-ракетну установку, з якої був збитий малайзійський "Боїнг" рейсу МН17.

Джерело: Крим.Реалії

QHA