САРАТОВ (QHA) -

Вранці 13 квітня у своїй квартирі в Саратові був затриманий російський опозиціонер В'ячеслав Мальцев. Про це повідомляє Meduza.

Мальцев транслював ранкові події у Periscope. Зокрема записаний момент, коли оперативники зламують двері його квартири болгаркою. Увірвавшись до приміщення, силовики відключили інтернет, і трансляція перервалася.

Оперативники надали Мальцеву постанову Басманного суду Москви про обшук у рамках кримінальної справи. У чому підозрюється опозиціонер, не повідомляється.

О 12:30 лідер російських націоналістів Дмитро Дьомушкін повідомив на сторінці у Facebook, що затриманому Мальцеву у відділенні поліції Саратова стало погано. Він додав, що правоохоронці мають намір етапувати опозиціонера до Москви.

Нагадаємо, раніше в ефірі підконтрольного Кремлю телеканалу «Росія-1» В'ячеслав Мальцев звинуватив президента РФ Путіна в економічних проблемах Росії і заявив, що йде у Думу, щоб домагатися його імпічменту.

У своїх передачах на Youtube він прогнозував «початок нової історичної епохи» 5 листопада 2017 року. До цього дня, на його думку, «у Росії відбудеться революція».

ФОТО: інтернет

QHA