ТЕЛЬ-АВІВ (QHA) -

У столиці Ізраїлю Тель-Авіві відбулася акція на підтримку українського режисера Олега Сенцова та інших українських політв'язнів, незаконно затриманих в Росії, повідомляє активіст Тимур Мамедов.

Учасники акції закликали лідерів країн світу зробити усе можливе для звільнення громадян України, які були позбавлені волі за політичними мотивами в Росії та анексованому Криму.

— Для нас важливо заявити, що в усьому світі, у тому числі в Ізраїлі, уважно стежать за злочинами Кремля, і ми будемо домагатися звільнення кожного в'язня путінського режиму, — зазначають організатори.

До учасників акції приєднався і посол України в Ізраїлі Геннадій Недоленко.

Активісти закликали Москву звільнити Олега Сенцова і всіх людей, позбавлених волі за політичними мотивами в Росії і окупованому Криму.

Вони також запропонували країнам великої сімки винести на обговорення у Канаді питання звільнення Олега Сенцова і всіх людей, позбавлених волі за політичними мотивами в Росії та анексованому Криму.

Відзначимо, сьогодні, 1 і завтра, 2 червня акції на підтримку українського політв'язня Олега Сенцова відбудуться у 71 місті по всьому світу. Про це повідомляється на сторінці Save Oleg Sentsov у Facebook.

Так, участь в них візьмуть 42 іноземних і 29 українських міст.

Сьогодні Сенцов проводить 19-й день голодування.

QHA повідомляло, що Олег Сенцов розпочав голодування 14 травня, вимагаючи від російської влади звільнити 64 українських політв'язнів. 29 травня український режисер дав згоду на підтримуючу терапію. Сестра Сенцова Наталія Каплан сьогодні заявила, що підтримуюча терапія, на яку дав згоду український політв'язень 29 травня, не є виходом з голодування.

QHA