ГРОЗНИЙ (QHA) -

Глава Чечні Рамзан Кадиров заявив, що до вбивства дружини вихідця з Чечні Адама Осмаєва Аміни Окуєвої нібито причетні українські спецслужби.

— Не треба шукати ведмежий слід, коли ведмідь стоїть перед тобою! У Києві прекрасно знають, що Нікіфорову (Аміна Окуєва при народженні була Наталя Нікіфорова) безжально розстріляли свої ж рідні спецслужби. Перефразовуючи Тараса Бульбу, можна сказати, хто породив, той і вбив, — сказав він.

Також він вважає, що таким «спланованим вбивством» патріотки України спецслужби «вбили трьох зайців: позбулися рідної бандитки, відвернули увагу західних хазаїв від протестних антиурядових мітингів, спробували ще раз звинуватити Росію в своїх власних бідах».

Раніше член колегії МВС Антон Геращенко заявив, що на даний момент у слідства є дві версії. Перша — це дії російських спецслужб, вбивство з метою дестабілізації суспільно-політичної ситуації, створення атмосфери терору і жаху в Україні. А друга — це дії осіб, які перебувають на території Чеченської республіки, це помста Адаму Осмаєву за те, що він виступив проти Рамзана Кадирова і його оточення.

Нагадаємо, 30 жовтня в результаті обстрілу автомобіля біля селища Глеваха Київської області загинула Аміна Окуєва. Згідно з попередніми даними, кілерів було двоє, вони випустили по автомобілю кілька куль.

Чоловік Окуєвої Адам Осмаєв у результаті замаху отримав важке поранення в ногу, проте загрози його життю немає.

Джерело: РИА Новости

QHA