КИЇВ (QHA) -

Вбивство російського журналіста Аркадія Бабченка організувала група осіб, заявив глава Національної поліції України Сергій Князєв на брифінгу для журналістів.

За його словами, без спільників одна людина не може здійснити подібного роду замах.

— Тиснути на гачок пістолета необхідно одній людині, але готуватися до такого злочину, я думаю, що тут однією людиною не обійдеться, — сказав він.

На думку Князєва, ключовою версією вбивства журналіста є його професійна діяльність, однак "інші версії також мають право на існування".

— Любителів затримують на місці злочину. Це злочин скоєно навмисно невідомими особами. Якби все було легко, ми б, напевно, вже звітували про затримання особи, причетної до скоєння цього правопорушення, — сказав він.

Раніше глава Міністерства закордонних справ (МЗС) Великобританії Боріс Джонсон закликав притягнути до відповідальності винних у вбивстві Аркадія Бабченка у Києві.

Він зазначив, що шокований вбивством журналіста.

QHA повідомляло, що у Києві застрелили російського журналіста Аркадія Бабченка. В ОБСЄ відреагували на вбивство журналіста у Києві і закликали українських правоохоронців негайно розслідувати цю подію.

У свою чергу Слідчий комітет РФ порушив кримінальну справу за фактом вбивства Аркадія Бабченка. В РФ додали, що не залишать без уваги вбивства громадян Росії в Україні.

Пізніше у Києві поблизу будівлі посольства РФ відбувся пікет у зв'язку із вбивством журналіста. На стіни будівлі наклеїли фотографії Аркадія Бабченка.

Пізніше Литва і Швеція закликали покарати вбивць Бабченка.

QHA