КИЇВ (QHA) -

Глава МЗС України Павло Клімкін переконаний, що розслідування вбивства Ірини Ноздровської — це тест для держави на здатність захистити жінок-активісток.

Він вважає, що словом року в багатьох словниках став фемінізм.

— У нас стало краще з жіночими конгресами, але не з домашнім насильством і роллю жінок у політиці, — написав він у Твіттері.

Нагадаємо, у Києві почалася акція протесту біля головного управління Національної поліції Київської області у зв'язку із вбивством правозахисниці Ірини Ноздровської.

Начальник Головного управління Національної поліції у Київській області полковник поліції Дмитро Ценов запросив 10 активістів до будівлі МВС аби створити ініціативну групу. Вони у даний момент знаходяться в головному управлінні Національної поліції Київської області.

Активісти мають вимагатимуть від правоохоронців залучити всі сили до пошуку вбивць юриста, а також надати охорону доньці Ірини Анастасії, так як їй також неодноразово погрожували.

Тим часом стало відомо, що слідство у справі про вбивство юриста Ірини Ноздровської все ще чекає на результати розтину.

Про це розповів представник Головного управління Національної поліції у Київській області Микола Жукович. За його словами, з цієї причини поліція не може чітко сказати, від чого настала смерть юриста.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що затриманий колишній наречений убитої Ірини Ноздровської Віталій Сергєєв відмовився давати свідчення. Чоловік послався на статтю 63 Конституції, яка дозволяє не свідчити проти себе. На питання про те, чи має він здогади про те, хто міг скоїти вбивство, чоловік відповів, що не має ніяких припущень.

QHA писало, що вчора поблизу села Демидів Вишгородського району Київської області співробітники поліції виявили тіло правозахисниці Ірини Ноздровської, яка зникла в кінці грудня у Києві.

Тіло було знайдено у водоймі. Відзначається, що начальник поліції Київської області Дмитро Ценов узяв розслідування цієї справи під особистий контроль.

QHA