КИЇВ (QHA) -

ФСБ РФ намагається звинуватити затриманого 26 квітня кримськотатарського підприємця Ресуля Веліляєва у нібито фінансуванні «терористичних та екстремістських організацій». Про це повідомив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров на своїй сторінці у Facebook.

— Таким чином хочуть знищити коло кримськотатарських підприємців, які, незважаючи на усі форми тиску, залишаються звичайними людьми. Вони не виходять на площі, не протестують проти окупації ... але вони і не кланяються, вони не підспівують окупантам, не підтримують їхні фейкові заходи, — написав він.

Чубаров нагадав, що кримських бізнесменів Ресуля Веліляєва і Алі Барієва затримали за нібито реалізацію неякісних продуктів у мережі магазинів «Гузель».

— Виходить, за статтею, яка не стосується тяжких злочинів, коли немає наслідків таких дій для конкретної людини або людей, ФСБ прийшла в магазини з нібито простроченими продуктами, схопила підприємців і повезла в СІЗО "Лефортово", — зазначив він.

Раніше QHA повідомляло, що Рефат Чубаров на своїй сторінці у Facebook повідомив, що явка на незаконні вибори президента РФ в окупованому Криму 18 березня склала 42%. Він зазначив, що представники адміністрації президента Росії Володимира Путіна спостерігали за ходом "голосування" в Криму.

Нагадаємо, ще до проведення незаконних виборів президента РФ на анексованому півострові Чубаров заявляв, що окупаційні російські власті в Криму різними способами спробують підвищити явку на президентських виборах, у тому числі і з боку кримських татар.

QHA