КИЇВ (QHA) -

Верховна Рада України закликала міжнародне співтовариство вжити заходів, щоб застерегти владу Російської Федерації від проведення виборів президента РФ в окупованому Криму і Севастополі.

За ухвалення відповідної постанови проголосувало 255 депутатів. Проект постанови подав глава фракції «Народний фронт» Максим Бурбак.

— Верховна Рада України звертається із закликом: вжити усіх можливих заходів, щоб застерегти органи влади Російської Федерації і окупаційну адміністрацію від проведення виборів президента Російської Федерації на тимчасово окупованій території України — Автономній Республіці Крим та місті Севастополі, — йдеться у зверненні парламенту до світової спільноти.

Окрім цього, парламент закликав у разі проведення голосування зазначити у висновках спостережних місій факт нелегітимного голосування на тимчасово окупованій території України — в Криму.

У зверненні парламентарі закликали ввести додаткові санкції проти РФ і персональні санкції проти причетних до організації незаконного голосування на анексованому Росією півострові.

Нагадаємо, російська політемігрантка Ірина Белачеу заявила, що на вибори президента РФ 18 березня президент РФ Володимир Путін приїде в окупований Севастополь, тому що вважає анексію Криму своїм найбільшим досягненням. За словами Белачеу, результати виборів в окупованому Криму, як і в Росії, наперед відомі.

Раніше глава РФ Путін переніс вибори президента Росії на 18 березня. Цей день вважається днем ​​анексії Криму, коли в РФ підписали так званий договір про входження Республіки Крим і Севастополя до складу Росії.

QHA