КИЇВ (QHA) -

На позачергових виборах більшість громадян Туреччини, які проживають в Україні, віддали свої голоси представникам турецької опозиції.

Так, серед кандидатів у президенти на перше місце серед громадян Туреччини, які проживають в Україні, вийшов представник лівоцентриських партії Мухаррем Індже з 42,2% голосами виборців. Чинний президент Реджеп Тайіп Ердоган опинився на другому місці з 29,2% голосів. Замикає першу трійку лідер прокурдської партії Демократичних народів Селахаддін Демірташ (20,4%).

На виборах до парламенту Туреччини партія Демірташа виявилася на першому місці. Так, 29,5% турецьких громадян, які мають право голосування і проживають в Україні, віддали свій голос цій політичній силі. Лівоцентриська Народно-Республіканська партія зібрала 25,9%, у той час як правляча партія "Справедливість і Розвиток" — 24,5% голосів виборців.

Раніше QHA писало, що Реджеп Тайіп Ердоган набрав більшість голосів (більше 50%) виборців на виборах президента Туреччини. Про це повідомив глава Вищої виборчої комісії (ВВК) Туреччини Саді Гювен.

За словами Гювена, під час голосування 10%-й виборчий бар'єр подолали п'ять політичних партій: правляча Партія справедливості і розвитку (AKP), Народно-республіканська партія (НРП), Партія націоналістичного руху, прокурдська Народно-демократична партія і «Гарна партія».

Джерело: Star

QHA