ПАРИЖ (QHA) -

 

Культова французька актриса Ізабель Юппер підтримала флешмобом незаконно засудженого в Росії українського режисера Олега Сенцова.

Відповідну фотографію Юппер розмістив у своєму Facebook французький режисер Крістоф Ружжіа.

— 140 днів голодування українського режисера Олега Сенцова. Ізабель Юппер закликає до негайного звільнення Олега Сенцова та інших українських політв'язнів у Росії, — йдеться у підписі до фотографії.

Відзначимо, фільми за участю Юппер незмінно входять до конкурсної програми Каннського кінофестивалю. Актриса знялася у більш ніж 100 фільмах і отримала десятки нагород. Найбільш відомі кінокартини: "Хеппі-енд", "Вона", "Голосніше, ніж бомби", "Особливі відносини".

 

Раніше ЗМІ повідомили, що Олега Сенцова можуть обміняти на заарештованих у США росіян Віктора Бута, Костянтина Ярошенка і Марію Бутіну. Зазначалося, що Москва готова обговорити таку ініціативу з Вашингтоном.

Нагадаємо, 28 вересня Олега Сенцова госпіталізували в міську лікарню у Лабитнангі. Як повідомили в управлінні ФСВП РФ у Ямало-Ненецькому автономному окрузі, політв'язню провели додаткові обстеження.

Відзначимо, Олег Сенцов голодує з 14 травня. Він вимагає звільнити всіх українських політв'язнів, які перебувають в російських в'язницях.

QHA