КИЇВ (QHA) -

Суд із обрання запобіжного заходу усуненому голові Фіскальної служби України сьогодні не відбудеться, повідомили ЗМІ.

За словами судді Олександра Бобровникова, перерву в судовому засіданні оголосили через передачу відведення на авторозподіл — комп'ютерна система повинна визначити слідчого суддю, який розглядатиме відведення. Саме це і буде відбуватися завтра, 6 березня.

5 березня відбулося засідання суду для обрання запобіжного заходу Роману Насирову. У висновку Інституту кардіології йдеться про те, що Насиров не потребує невідкладної медичної допомоги. Захист оголосив відвід судді на підставі незабезпечення рівних прав у судовому процесі. Суддя Бобровник повідомив, що сьогодні в Солом'янському суді Києва немає додаткового чергового судді, а без цього продовжити засідання неможливо. Термін затримання Романа Насирова закінчується ввечері в неділю, 5 березня. Якщо запобіжний захід не оберуть до того часу, його змушені будуть відпустити.

QHA повідомляло, що Насирову інкримінують статтю 364 Кримінального кодексу — зловживання владою або службовим становищем. Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) підтвердило інформацію про затримання Насирова в рамках розслідування так званої "газової справи Онищенка".

ФОТО: інтернет

QHA