КИЇВ (QHA) -

Член Меджлісу кримськотатарського народу Абдураман Егіз у пошуках викраденого брата Асана направляється в управління ФСБ РФ в окупованому Криму, повідомив на своїй сторінці у Facebook глава Меджлісу Рефат Чубаров.

Чубаров зазначив, що окупанти, переконавшись, що затриманим є саме Асан Егіз, вивезли його на своїй машині у невідомому напрямку.

— В районі села Джолман (нині — Піонерське) Сімферопольського району російські карателі на автомобілі "Фольксваген", оснащеному проблисковими мачками і звуковими пристроями, змусили зупинитися автомобіль, за кермом якого перебував делегат Курултаю кримськотатарського народу Асан Егіз. Прибулий незабаром на місце події рідний брат Асана Абдураман Егіз вже не виявив і автомашину Асана. Наразі Абдураман Егіз у пошуках проти волі затриманого і вивезеного брата направляється в Управління ФСБ РФ у тимчасово окупованому Криму, — повідомив він.

Чубаров зазначив, що відомості, що надходять з Криму, дозволяють говорити про широкомасштабну операцію ФСБ РФ у тимчасово окупованому Криму.

Він підкреслив, що метою цієї операції є арешти протягом декількох днів великої кількості кримських татар, яким будуть пред'явлені різні обвинувачення, в основному, у скоєнні злочину, передбаченого частиною 2 статті 205.5 КК РФ (участь в діяльності терористичної організації).

— Будь ласка, будьте уважні один до одного. Про будь-які дії, що здійснюються російськими окупантами, негайно повідомляйте через соціальні мережі, — попередив він.

Відзначимо, інформацію про викрадення Асана Егіза повідомили глава ЦВК Курултаю кримськотатарського народу Заїр Смедля і адвокат Айдер Азаматов.

QHA