КИЇВ (QHA) -

Сестра народного депутата України Надії Савченко Віра звернулася з листом до президента США Дональда Трампа, в якому попросила його звернути увагу на ситуацію з арештом і кримінальним переслідуванням сестри. Про це Віра Савченко написала на своїй сторінці у Facebook.

— Прошу Вас на усіх майданчиках міжнародної дипломатії порушити питання щодо переслідування в Україні опозиційних політиків, питання усунення конкурентів на майбутніх виборах президента України шляхом політичного переслідування опонентів, питання побудови системної, вертикальної, глибоко інтегрованої корупції, яку очолює особисто глава держави, і наступ на ЗМІ, непідконтрольні владі України, — йдеться у повідомленні.

Також в листі до Трампа просять уважно спостерігати за ситуацією навколо Савченко.

Нагадаємо, у Шевченківському районному суді Києва оголосили рішення про обрання запобіжного заходу для підозрюваної у підготовці теракту і держперевороту народного депутата Надії Савченко.

Савченко взяли під варту на 59 днів без можливості внесення застави.

Як повідомляло QHA, прокурор Головної військової прокуратури Олександр Баннік вимагав обрати Надії Савченко запобіжний захід у вигляді тримання під вартою протягом 60 діб без права внесення застави.

Він заявив, що Савченко загрожує до 15 років ув'язнення.

QHA