ЄРЕВАН (QHA) -

 

Республіканська партія Вірменії, яка має більшість у парламенті (Національних зборах), не розглядає можливості проведення позачергових виборів у грудні, заявив прес-секретар партії Едуард Шармазанов.

За його словами, позачергові вибори слід провести у наступному році.

— Питання проведення позачергових виборів у грудні в нашому порядку денному не стоїть. Вибори треба провести у травні, щоб був час до них підготуватися.

Шармазанов зазначив, що лідери парламентських фракцій не обговорювали питання висунення свого кандидата, якщо прем'єр-міністр подасть у відставку.

— Подасть у відставку, потім подивимося.

Тим часом, президент Вірменії Армен Саркісян закликав до стриманості й толерантності у зв'язку з політичною кризою в країні. Він висловив надію, що ситуацію можна вирішити "шляхом перемовин і діалогу".

 

Нагадаємо, прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян 2 жовтня заявив, що домігся проведення позачергових парламентських виборів у грудні поточного року.

За словами прем'єра, єдиний варіант розв'язання політичної кризи в країні — його відставка, при збереженні статусу виконуючого обов'язки прем'єра, з умовою, що парламент не обиратиме нового голову уряду.

 

Джерело: Радио Азатюн

QHA