КИЇВ (QHA) -

Вища рада правосуддя планує розглянути законопроект про створення Вищого антикорупційного суду в понеділок, 18 червня. Про це повідомив президент України Петро Порошенко.

— У понеділок на порядку денному Вищої ради правосуддя знаходиться мій законопроект про імплементацію рішень закону про Антикорупційний суд і запуск Антикорупційного суду. Я дуже сподіваюся, що розгляд на Вищій раді правосуддя буде позитивним, — зазначив глава держави.

За словами Порошенка, після розгляду законопроект зареєструють у Верховній Раді.

— І це дасть мені можливість, не втрачаючи жодного дня, вже у вівторок, цей законопроект зареєструвати у Верховній Раді. Я визначу його як невідкладний. Я буду просити, щоб його проголосували у першому читанні та в цілому. Щоб і ця складова нашого шляху зі створення суду була зроблена максимально швидко.

Президент додав, що звернеться до уряду і Міністерства фінансів з проханням про надання коштів для створення Антикорупційного суду.

QHA повідомляло, що 14 червня закон «Про Вищий антикорупційний суд» набув чинності. Однак, частина документа — «Прикінцеві та перехідні положення» — набудуть чинності тільки з дня початку роботи Антикорупційного суду в Україні.

Джерело: УНІАН

QHA