РИМ (QHA) -

Віце-прем'єр і міністр внутрішніх справ Італії Маттео Сальвіні підтримав анексію Криму Росією і заявив, що сталося це у результаті референдуму.

За словами Сальвіні, нібито "90 відсотків кримчан виступили за приєднання до Росії".

Високопоставлений чиновник також заявив, що "існують певні історично російські зони з російською культурою і традиціями, які законно належать Російській Федерації". Про які саме "зони", окрім Криму, він говорить, міністр не уточнив.

Як зазначається, Сальвини — лідер правої популістської партії "Ліга" — і раніше висловлювався на підтримку політики Володимира Путіна і анексії Криму, як і низка близьких йому за поглядами європейських політиків.

Як писало QHA, Кремль декілька днів тому змушений був змінити висловлювання президента РФ щодо проведення Кремлем "референдуму" в анексованому Криму.

Так, на спільній прес-конференції з президентом США Дональдом Трампом у Гельсінкі Володимир Путін сказав: «Ми вважаємо, що ми провели референдум в суворій відповідності з міжнародним правом, до статуту ООН». Однак прес-служба прибрала друге «ми», змінивши суть висловлювання президента РФ.

Джерело: Радіо свобода

QHA