КИЇВ (QHA) -

Народний депутат Антон Геращенко на своїй сторінці у Facebook повідомив, що затриманий сьогодні, 22 березня, на станції метро «Житомирська» київського метрополітену, у якого було виявлено вибухівку, є прихильником Михеїла Саакашвілі.

За словами нардепа, чоловіка звати Т. В. Гресік.

— Раніше громадянин Гресік був помічений під час масових акцій протесту восени 2017 року біля Верховної Ради, деякий час жив у наметовому містечку і крутився біля офісу партії «Рух Нових сил Саакашвілі», — сказав він.

Геращенко пообіцяв, що слідчі поліції офіційно звернуться до керівництва партії з питаннями про те, що ця людина робила в їхньому офісі.

— Думаю, що правда про те, що ця людина хотіла зробити сьогодні з 200 грамів вибухівки, у Києві потрібна всім, — сказав він.

Нагадаємо, сьогодні, 22 березня, близько 6 години ранку на станції «Житомирська» увагу правоохоронців привернув рюкзак пасажира, під час огляду якого і виявили тротилову шашку вагою близько 100 грамів, 100 грамів пластиду і детонатори. Для документування події на місце викликали слідчо-оперативну групу.

QHA