ІЗМІР -

Прем'єр-міністр Туреччини Біналі Йилдирим разом із заступником голови правлячої Партії справедливості та розвитку Нукхет Хотар прибув сьогодні на виборчу дільницю в районі Мендерес в Ізмірі, щоб проголосувати на референдумі про поправки до конституції.

Як повідомив прем'єр журналістам, він проголосував, виконавши тим самим свій громадянський обов'язок. За його словами, по всій Туреччині референдум проходить «в атмосфері братерства і спокою».

— Громадяни Туреччини висловлюють свою волю. Увечері ми дізнаємося результати. Який би не був результат, ми поставимося до нього з повагою. Рішення нашого народу — найкраще рішення, — зазначив Йилдирим.

Трохи раніше у Стамбулі за поправки до конституції проголосував і президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган разом зі своєю дружиною Еміне.

— Раніше ми проводили кілька референдумів, але цей — особливий. Він спрямований на зміни форми управління країною і відкриє шлях для більш оперативного прийняття державних рішень, — заявив турецький гарант у коментарі пресі.

Як повідомляло QHA, сьогодні в Туреччині проходить сьомий в історії країни референдум. Питанням, винесеним на голосування, є введення в Турецькій Республіці президентської системи правління замість існуючої парламентської.

Джерело: АА

QHA