КИЇВ (QHA) -

Сполучені Штати безумовно не згодні з позицією деяких європейських політиків щодо відтягування питання про повернення Криму Україні. Про це в інтерв'ю виданню Deutsche Welle заявив спецпредставник Держдепу США по Україні Курт Волкер.

— Я не згоден із цим. Я не бачу різниці між російським вторгненням і окупацією, як Криму, так і на Донбасі. Крім того, у випадку з Кримом росіяни також заявили про анексію цієї території, не тільки її окупацію, але і її присвоєння. Я не думаю, що ми повинні сприймати або легітимізувати будь-які з цих дій, відповів Курт Волкер на пропозицію голови німецької ліберальної Вільної демократичної партії Крістіана Лінднера відкласти питання про повернення Криму Україні.

Також Волкер зазначив, що Україна є одним із головних напрямків міжнародної політики Президента США Дональда Трампа, а метою Вашингтона є досягнення прогресу як у встановленні миру і українського суверенітету на Донбасі, так і в питанні повернення Криму Україні.

Нагадаємо, 5 серпня Крістіан Лінднер заявив, що питання анексії Криму потрібно тимчасово призупинити і для початку досягти прогресу у відносинах з Росією. Він додав, що його партія не визнає окупацію і привласнення Криму Росією, але зараз цю проблему вирішити неможливо.

ФОТО: інтернет

QHA