ГААГА (QHA) -

Захід помилився у своїх пацифістських рекомендаціях для України під час початку окупації Криму Росією. Про це польський депутат з групи Європейської народної партії Яцек Саріуш-Вольський повідомив у своєму коментарі, передає «Цензор.Нет».

Він вказав, що рішення України щодо відмови обороняти свої території військовим шляхом не було самостійним, а було порадою Європи та США.

— Захід не повинен був наполягати, щоб Україна у Криму не чинила опору для захисту себе. Значно пізніше виявилося, що небажання оборонятися від російської окупації військовим шляхом не було рішенням України, а було наполегливою рекомендацією Заходу, заявив дипломат.

Саріуш-Вольський зазначив, що якби Україна чинила військовий опір російській окупації у Криму, то подальшого вторгнення бойовиків на Донбасі можна було б уникнути.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, радник міністра внутрішніх справ, нардеп Антон Геращенко виділив на сьогодні два дієвих стратегічні підходи до окупованого Криму для України: відгородити окуповані території стіною на зразок тієї, що була між західною і східною частинами Берліна або Північною і Південною Кореєю і чекати на зміни геополітичної та внутрішньополітичної ситуації, або домогтися від Російської Федерації деокупації півострова переговорами за посередництва міжнародної спільноти.

ФОТО: інтернет

QHA