БРЮССЕЛЬ (QHA) -

Європейський парламент не буде взаємодіяти з майбутньою Держдумою РФ, оскільки це б суперечило політикці невизнання анексії Криму. Про це повідомив прес-секретар президента ЄП Мартіна Шульца Джакомо Фассіно, передає УНІАН.

— Позиція Європарламенту та його президента щодо незаконної анексії Криму не змінилася. ЄП неодноразово заявляв про свою прихильність до політики невизнання незаконної анексії, востаннє  в резолюції від 12 травня 2016 року. Європарламент також завжди рішуче заявляв про свою тверду прихильність до суверенітету і територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів. Таким чином Європейський парламент не має ніякого плану проведення заходів, які можуть іти врозріз із його політикою невизнання, заявив Фассіно.

Він також зазначив, що Європарламент не отримував запрошення вислати своїх спостерігачів за парламентськими виборами в Росії.

Ніякої офіційної наглядової місії в країні від ЄП не буде,  зазначив Джакомо Фассіно.

Нагадаємо, голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров звернувся до кримчан із закликом бойкотувати вибори у Держдуму Росії 18 вересня 2016 року. Він також зазначив, що проведення незаконних виборів до парламенту РФ на території тимчасово окупованого Криму робить нелегітимними не лише так званих «кримських депутатів», а й ставить під сумнів легітимність усієї Державної Думи.

Міністерство закордонних справ України неодноразово заявляло, що вибори в анексованому Криму незаконні.

Прокуратура АР Крим у Києві пригрозила відкриттям кримінальних справ щодо осіб, причетних до організації виборів у Криму.

ФОТО: інтернет

QHA