БРЮССЕЛЬ (QHA) -

Інформація про перенесення голосування Європейського Парламенту щодо безвізового режиму для України не було відкладено на квітень наступного року, повідомив представник прес-служби організації Мод Ноун виданню Kyiv Post.

За словами Ноуна, дата була опублікована в реєстраційній картці законопроекту на сайті Європейського парламенту помилково і її незабаром видалять. Точної ж дати голосування поки немає.

Нагадаємо, що 15 грудня з'явилася інформація про те, що Європейський парламент переніс розгляд безвізового режиму для України на квітень 2017 року. Про це було прописано в реєстраційній картці законопроекту на сайті організації.

8 грудня у Євросоюзі дійшли згоди щодо механізму припинення безвізу, який став умовою для надання безвізового режиму Україні. У грудні 2015 року Єврокомісія повідомляла про виконання Україною і Грузією всіх умов для лібералізації візового режиму з ЄС. При цьому Брюссель затягував прийняття відповідного рішення.

Президент України Петро Порошенко обіцяв безвіз 24 листопада поточного року на саміті Євросоюзу, однак його прогнози виявилися помилковими.

ФОТО: інтернет

QHA