КИЇВ (QHA) -

Президент України Петро Порошенко заявив через свою сторінку у Facebook, що позиція європейських дипломатів з приводу анексії Криму лишається незмінною, і санкції для представників країни-окупанта і самопроголошеної влади залишаться в силі.

— Вдячний Donald Tusk, Jean-Claude Juncker і Martin Schulz за ґрунтовне обговорення питань саміту Україна-ЄС.

Вдячний учасникам саміту за чітку позицію невизнання незаконної анексії Криму Російською Федерацією. Ми домовилися, що санкції мають бути збережені, поки Росія не виконає зобов'язання в рамках Мінських домовленостей і не будуть відновлені територіальна цілісність і суверенітет України, включно з Кримом.

У своєму пості на Twitter Петро Порошенко зазначив, що чітка позиція європейських дипломатів по Криму «закладає основу для деокупації півострова».

Вдячний учасникам саміту за чітку позицію невизнання незаконної анексії Криму РФ. Таким чином ми закладаємо основи деокупації півострова.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, на саміті Україна-ЄС 24 листопада обговорювалися питання українських реформ та угоди про Асоціацію України і ЄС, а також був підписаний Меморандум про взаєморозуміння зі стратегічного партнерства у сфері енергетики.

ФОТО: інтернет

QHA