ЛЮКСЕМБУРГ (QHA) -

Суд Євросоюзу 25 січня прийняв рішення про правомірність введення обмежувальних заходів ЄС проти виробника засобів протиповітряної оборони російської компанії Концерн ВКО «Алмаз-Антей», що спеціалізується на створенні і виробництві озброєння ППО і ПРО.

Дане рішення було прийняте у зв'язку з тим, що компанія не перестала постачати озброєння для проросійських бойовиків на Сході України. Про це повідомляє кореспондент Укрінформ з місця подій.

— Російське керівництво постачає важке озброєння сепаратистам на Сході України з метою дестабілізації ситуації в Україні. Це озброєння використовується сепаратистами зокрема для збивання літаків. Отже, як державна компанія, «Алмаз-Антей» бере участь у дестабілізації в Україні, сказано у висновку.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, 16 січня до анексованого РФ Криму прибули з 5-денним візитом лідери проросійських терористичних організацій «ДНР» і «ЛНР» Олександр Захарченко та Ігор Плотницький. Захоплення з приводу візиту терористів на окуповану територію та їхню участь у колабораційному форумі «З Росією навіки» висловив депутат Держдуми РФ Андрій Козенко.

ФОТО: інтернет

QHA