АНКАРА (QHA) -

Всесвітній конгрес кримських татар закликав співвітчизників, які проживають на анексованому Росією українському півострові, бойкотувати вибори президента РФ, які відбудуться в Криму 18 березня 2018 року.

Агентство QHA публікує текст звернення.

Звернення до кримськотатарського народу Всесвітнього конгресу кримських татар

Російський театр абсурду на нашій батьківщині — в Криму, чия історія складається із славних і гідних сторінок, продовжує розігруватися у четвертий рік окупації. Виставу під назвою "вибори президента", яка традиційно відбувається в Росії, тепер на очах усієї світової громадськості буде показано на кримській сцені 18 березня 2018 року.

Анексія нашої Батьківщини була незаконною та протиправною. І усі так звані "вибори", які проводять окупанти, як і сама анексія, є незаконними, протиправними і аморальними.

Кримськотатарський народ став прикладом для цілого світу і завоював повагу, завдяки своєму опору.

Наша безкомпромісна боротьба та стійкість стали зразком для наслідування для усіх народів світу. Кримськотатарський народ, не відходячи ні на крок від норм права, демократичних принципів і ненасильницьких методів боротьби, не схиляв і не схилить голову перед окупантами та їхніми маріонетками.

У цій боротьбі кримські татари пожертвували своїми життями, десятки людей зникли безвісти або нудяться в російських в'язницях, а лідери нашого народу перебувають у вигнанні. 64 наших співвітчизника знаходяться в тюрмах, і сто дітей з нетерпінням чекають звільнення своїх батьків.

Російська Федерація, яка ось уже 4 роки є причиною пережитої нашим народом трагедії, разом зі своїми маріонетками закликає вас взяти участь у так званих "виборах президента".

Гідний та відважний кримськотатарський народ прекрасно знає, що вибори, які відбудуться в умовах окупації, є протиправними, незаконними і аморальними.

Кримськотатарський народ, чия історія сповнена прикладів боротьби з несправедливістю і безправ'ям, не беручи участі в цих виборах, дасть гідну відповідь окупантам.

Всесвітній конгрес кримських татар закликає бойкотувати вибори президента РФ в Криму!

 

QHA