АНКАРА (QHA) -

Всесвітній конгрес кримських татар підготував звернення до кримських татар і мусульманських народів Росії у зв'язку із виборами президента, які відбудуться в РФ 18 березня.

Агентство QHA публікує текст звернення.

Звернення Світового конгресу кримських татар до кримських татар і мусульман, які проживають на території Російської Федерації

Російська імперія через багато років після знищення Казанського ханства у 1552 році і краху Кримського ханства у 1783 році знову вторглася на історичні землі кримських татар і мусульман та поневолила їх.

Протягом століть царських і радянських режимів адміністрація Кремля намагалася викорінити нашу історію вигнанням, вбивствами та асиміляцією. Артефакти і спадщина нашого народу на його історичній землі були знищені. Мільйони людей були вигнані зі своїх земель, мільйони загинули. Наші лідери та інтелігенція, які прагнуть відродити наш народ і захистити нашу самобутність, були вбиті або взяті під варту за наказом Москви.

Ці злочини проти людства, депортація і геноцид проти нашого народу, що тривають століттями, на жаль, актуальні й сьогодні.

Адміністрація Кремля, яка сьогодні відновила політику репресій і гніту проти кримських татар, вбила, викрала і посадила в тюрми десятки кримських татар після повторної окупації Криму у 2014 році. Лідери кримськотатарського народу і тисячі кримських татар, які незгодні з окупацією, були змушені покинути рідну землю.

На Кавказі роками тривають вбивства і тиранія проти чеченського та інших мусульманських народів.

Російська Федерація, порушуючи свою власну Конституцію і закони, забороняє або перешкоджає вивченню рідної мови в усіх союзних республіках. Заборони і перешкоди для отримання освіти рідною мовою у Республіці Татарстан, безсумнівно, представляють загрозу для неросійського населення у найближчому майбутньому.

Сьогодні наші лідери, які проявили сміливість протистояти політиці Кремля, вбиті, арештовані, ув'язнені або відправлені у вигнання — так само, як це відбувалося у минулому.

На жаль, ініціатори цього тиску хочуть, щоб ми проголосували за продовження знищення наших народів 18 березня 2018 року!

Братні народи, що проживають в Російській Федерації, прокиньтеся!

Прокиньтеся і чиніть опір!

Кожен голос, який ви віддасте на виборах 18 березня, за Російську Федерацію, стане заявою про те, що ви погоджуєтеся зникнути. Не голосуйте на цих виборах!

Нагадаємо, раніше Всесвітній конгрес кримських татар закликав співвітчизників, які проживають на анексованому Росією українському півострові, бойкотувати вибори президента РФ, які відбудуться в Криму 18 березня 2018 року.

QHA