КИЇВ (QHA) -

Як повідомляє телеканал "112 Україна", в аеропорту "Бориспіль" жінка, яка вже 3,5 роки не бачила свого сина, який перебував в полоні у бойовиків, втратила свідомість.

Сталося це в той момент, коли звільнений Олександр Олійник подзвонив матері.

Тим часом у соціальній мережі опублікували фото військового аеродрому "Бориспіль", де зустрічатимуть полонених.

На кадрах видно, що при вході в аеропорт встановлені металошукачі.

У мережі також пишуть, що всім бажаючим зустрічати полонених необхідно мати при собі паспорт, оскільки аеропорт — режимний об'єкт.

Також стало відомо, що всі звільнені заручники разом із президентом Петром Порошенком прибудуть в аеропорт Харкова близько 18:00. Звідси літак вирушить до Києва.

Зазначимо, що Україні вдалося звільнити 74 полонених, які перебували в полоні у бойовиків. Про це повідомила народний депутат України Ірина Луценко.

Раніше повідомлялося, що Україна і Росія можуть знову провести масштабний обмін полоненими на Донбасі.

Про це заявив лідер руху "Український вибір — право народу" Віктор Медведчук.

Зазначимо, раніше з полону сепаратистів уже було звільнено 16 українців.

Президент України Петро Порошенко привітав перших звільнених з полону бойовиків українців. Про це повідомив його прес-секретар Святослав Цеголко на своїй сторінці у Twitter.

 Тільки що президент особисто по телефону привітав перших наших хлопців, звільнених з ворожого полону. Кожен крок перебуває на його особистому контролі,  написав він.

Нагадаємо, 15 людей з тих, кого українська сторона мала передати підконтрольним Росії терористичним організаціям "ДНР" і "ЛНР" в рамках звільнення українських заручників, відмовилися від обміну і висловили бажання залишитися на території, підконтрольній Україні.

Раніше були опубліковані перші фото з місця обміну полоненими на околиці Горлівки у КПП "Майорське".

На кадрах видно кілька автобусів і десятки військовослужбовців.

Раніше в угрупованні «ДНР» звинуватили українську сторону у затягуванні процесу обміну полоненими.

Там заявляють, що «з боку території, підконтрольної Києву, продовжує рухатися транспорт», через що члени угруповання і полонені «змушені залишатися в точці збору і чекати на закінчення транспортного потоку».

Раніше сепаратистські ресурси повідомили, що колона з українськими полоненими від самопроголошеної «ЛНР» прибула до Горлівки.

Саме тут на пункті пропуску «Майорське», що на околиці міста, відбудеться обмін полоненими.

QHA повідомляло, що бойовики терористичного угрупування «ЛНР» вивели українських полонених з колонії і відправили на обмін.

QHA