КИЇВ (QHA) -

 

Українські депутати написали листа президенту Росії Володимиру Путіну у відповідь на введення Росією санкцій проти України.

Лист опублікував заступник голови фракції "БПП" Олексій Гончаренко у своєму Facebook.

Гончаренко також розмістив фото під назвою "Як українські депутати писали лист Путіну".

На цьому фото депутати обіграли відому картину, на якій зображено, як козаки Запорізької Січі пишуть листа турецькому султану.

— Велосипед вигадувати не стали. Наші предки, козаки, вже подали приклад, як вести переговори з ворогами на міжнародному рівні, — написав Гончаренко.

Повний текст листа Володимиру Путіну:

"Українські депутати - Путіну!

Ти, президент, чорт московський, і проклятого чорта брат і товариш, самого Люцифера секретар!

Який ти в чорта лицар, коли голим задом їжака не вб'єш? Чи не будеш, сучий ти син, синів українських під собою мати. Твого війська ми не боїмося, землею і водою будемо битися з тобою.

Ось так тобі український народ висловив, нікчемний. Не будеш ти і свиней християнських пасти.

Тепер кінчаємо, оскільки число знаємо і календар маємо, місяць у небі, рік у книзі, а день такий у нас, як і у вас, за це поцілуй в дупу нас! "

Лист підписали народні депутати Владислав Севрюков, Олег Барна, Богдан Онуфрик, Олександр Співаковський, Григорій Шверк, Рефат Чубаров, Ігор Артюшенко та Григорій Тіміш.


 

 

QHA повідомляло, що Росія ввела санкції проти 332 громадян України і 68 компаній. Обмежувальні заходи вступили в силу 22 жовтня. Так, санкції передбачають блокування безготівкових грошових коштів, бездокументарних цінних паперів і майна, а також заборона на виведення капіталу з Росії.

Голова Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат Рефат Чубаров зазначив, що Російської Федерації варто було б включити до списку санкцій не 322 людини, а десятки мільйонів українців, які ненавидять Росію за агресію проти України.

 

QHA