МОСКВА (QHA) -

Керівництво інтернет-компанії «Яндекс» не вважає, що введення санкцій, які блокують доступ до ресурсу в Україні, суттєво вплине на фінансові показники компанії. Про це стало відомо з повідомлення компанії «Яндекс» у російському виданні «РБК».

— Ми вважаємо Україну важливою частиною нашої роботи і шкодуємо, що санкції зводять нанівець всі багаторічні зусилля нашої команди. Головний потерпілий від санкцій — це український користувач.

Також у «Яндексі» додали, що бізнес групи компаній «дуже великий і санкції не матимуть на нього негативного впливу».

Повідомляється, що аудиторія компанії в Україні становить 11 млн користувачів, і, за словами керівників «Яндекса», «тисячі організацій» використовують технології та сервіси для розвитку свого бізнесу. Суму заробітків компанії на українському ринку представник «Яндекса» не уточнив.

Ситуацію з «Яндексом» на своїй сторінці в Фейсбуці також прокоментувала народний депутат України Ірина Фриз:

— Указ передбачає також введення санкцій проти компанії Яндекс, яка з 2015 року помічена у зборі інформації на території України в інтересах російських спецслужб і Міністерства оборони РФ. Під санкції також потрапляють російські соціальні мережі, які використовуються для ведення інформаційно-підривної кампанії проти України.

Як повідомляло QHA, 16 травня указом президента Порошенко вводиться в дію рішення РНБО від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» на один рік.

Зокрема, указ передбачає блокування доступу до соціальних мереж «ВКонтакті» і «Однокласники», а також до всіх сервісів «Яндекса».

ФОТО: інтернет

QHA