КИЇВ (QHA) -

 

У терористичних "ДНР" і "ЛНР" вчора, 11 листопада, відбулися псевдовибори ватажків бойовиків і депутатів "парламентів".


Щоб забезпечити високу "явку", в окупованому гібридними військами Донецьку людей на "виборчкоми" заманювали ярмарками і розіграшами.

Про це пише LIGA.net, посилаючись на джерела у місті.

На ярмарках ціни були на 20% нижчими за магазинні.

— Люди були, але менше, ніж на "референдумі", наприклад. Не бачив прямо черг, але й порожніх ділянок у Донецьку теж не було, — повідомило джерело видання.

На пседовибори примушували йти "бюджетників" та студентів.

— Деяких навіть під розписку. Кремль поставив на Пушиліна (Денис Пушилін — ватажок бойовиків), це зрозуміло. Від нас уже нічого не залежить, — розповіло інше джерело.

Усе це знімали російські канали.

 

Житель Луганська уточнив, що станом на 12:00 у центрі міста біля СШ № 20, де знаходилася "виборча дільниця", людей було небагато.

Після 14:00 на ділянці біля СШ № 9 в Луганську вишикувалася черга.

— Там багато дев'ятиповерхівок, в яких живуть більшість пенсіонери. Їм сказали, що пенсію "відрубають". Українську не отримують, їм втрачати нічого, — додала одна з місцевих жительок.

 

Спецпредставник Держдепартаменту США у справах України Курт Волкер заявив, що проведення виборів на окупованих територіях Донбасу нелегітимне.

Віце-спікер Верховної Ради України Ірина Геращенко підкреслила, що Росія офіційно заявила про намір визнати результати "виборів" в ОРДЛО. За словами Геращенко, псевдовибори — повтор сценарію 2014 року, коли вони привели до зриву Мінських перемовин, невиконання Мінських угод і серйозної дестабілізації на Донбасі.

 

Джерело: LIGA.net

QHA