КИЇВ (QHA) -

У неділю, 26 лютого, виступаючи на форумі, політолог Українського незалежного центру політичних досліджень Юлія Тищенко повідомила, що сьогодні не вистачає державної політики як такої: проектних напрямів, певної координації влади в різних сферах.

— Політика наша носила реактивний характер і ми дуже мало виробляли нових смислів у соціальній сфері. Україна мала можливість робити якісь реальні дії, щоб допомогти кримчанам.

Юлія Тищенко заявила, що завдання української політики, як політики деокупації, повинна базуватися на кількох речах.

 — Це координація органів влади та донесення інформації для кримчан і створення можливостей для кримчан, якими вони зможуть користуватися. Також це просування дипломатичного шляху з деокупації Криму та закладки картини майбутнього. Як на мене, ці закони щодо Криму — це сьогоднішнє базування картини майбутнього, яке формується владою для Криму, — резюмувала Тищенко.

Нагадаємо, у Києві проходить другий день міжнародного форуму «Крим в Крим в умовах окупації: наслідки для України та світу», під час якого планується обговорити шляхи деокупації Криму, а також суб'єктів цього процесу.

QHA