ВАШИНГТОН (QHA) -

 

З Конгресу США може піти республіканець Дана Рорабахер, який представляє штат Каліфорнія у Конгресі, пише УНІАН, посилаючись на The Atlantic.

Хоча офіційних даних про вибори до Конгресу ще немає, велика ймовірність, що Рорабахера на посаді змінить демократ Харлі Руда, який оголосив про свою перемогу в Каліфорнії.

Якщо демократи візьмуть під контроль Палату представників у січні, можуть початися перевірки зв'язків Рорабахера з Кремлем.

За даними видання, у 2012 році ФБР повідомило Рорабахера, що його намагаються завербувати російські шпигуни і перетворити в "агента впливу".

Харлі Руда говорив про лояльність республіканця до Росії і звинуватив його у "зустрічі з російськими оперативниками" у 2016 році.

Він також критикував Рорабахера за заперечення втручання Росії у вибори США.

— Представник Рорабахер говорив, що 17 розвідувальних агентств США, в яких працюють чоловіки і жінки з різним досвідом, включаючи службу в американській армії, помиляються. А Росія нібито ніяк не причетна до втручання у наші вибори.

Рорабахер на загальнонаціональній арені захищав президента Росії Володимира Путіна, а у 2014 році публічно виправдав анексію Криму.

Останнім часом республіканець втручався у розслідування Конгресу і федеральних органів з приводу російського втручання у вибори в США.

— Є двоє людей, яким, на мою думку, платить Путін: Рорабахер і Трамп, — додав лідер республіканської більшості у Палаті представників Кевін МакКарті, проте потім політик заявив, що "пожартував".

 

У ЦРУ заявили, що очікують втручання Росії у вибори до Конгресу США, які відбудуться у листопаді 2018 року.

Державний секретар США Майк Помпео заявив, що США готові протистояти спробам Росії втрутитися в американські вибори і мають досить стійкості, щоб вони не завдали значної шкоди.

 

Джерело: УНІАН

QHA