СЕУЛ (QHA) -

Дональд Трамп виступив із серйозним попередженням лідеру Північної Кореї Кім Чен Ину під час звернення до парламенту Південної Кореї.

Жорсткі слова президента США на адресу Північної Кореї були сказані через день після того, як він, здавалося б, відмовився від своєї войовничої риторики, яка викликала побоювання про ризик військового конфлікту зі Східною Азією.

Виступаючи на спільній прес-конференції з президентом Південної Кореї у Сеулі, Трамп сказав, що для КНДР «має сенс сісти за стіл переговорів і почати робити правильні кроки в інтересах не тільки північнокорейського народу, а й усього людства».

Ще місяць тому Трамп стверджував, що переговори з КНДР — марна трата часу.

Зараз же, звертаючись безпосередньо до Кім Чен Ина, Трамп заявив:

Зброя, яку ви купуєте, не робить Вас безпечнішим, вона піддала Ваш режим серйозній небезпеці. Кожен крок, який Ви робите на цьому темному шляху, збільшує небезпеку, з якою Ви стикаєтеся. Не недооцінюйте нас, не випробовуйте нас,  сказав він.

Трамп також назвав історію КНДР «трагічним експериментом у лабораторії історії».

Північна Корея це не той рай, про який думав Ваш дідусь. Це пекло, якого ніхто не заслуговує, заявив він, звернувшись до онука Кім Ір Сена.

Він сказав, що Північна Корея керується «військовим культом» з «божевільною вірою в долю лідера, який править поневоленим корейським народом».

Трамп також закликав увесь інший світ чинити тиск на Пхеньян, щоб він відмовився від своєї ядерної зброї.

Зазначимо, що президент США був змушений через негоду скасувати відвідини демілітаризованої зони між Південною Кореєю та КНДР

QHA повідомляло, що Трамп готовий зустрітися з Кім Чен Ином.

Джерело: Reuters

QHA