КИЇВ (QHA) -

Захід має ввести ембарго на російську нафту, тому що президент РФ Володимир Путін відмовиться від окупованого Криму тільки у тому випадку, якщо виникне загроза розпаду всієї Росії. Про це повідомив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

— Ембарго на російські енергоносії ... Сьогодні ціни на нафту знову поповзли вгору, вже майже під 70 доларів за барель, і це дає упевненість Путіну в його подальших агресивних планах. Ембарго на російські енергоносії хоча б на один–півтора року — це повний крах російської економіки.

Він зазначив, що загроза розпаду РФ «має змусити будь-яку людину, яка керуватиме, заради збереження самої Росії відмовитися від територіальних домагань до своїх сусідів і повернути Крим».

— Ми, на жаль, як українська держава, не робимо усе можливе, щоб переконати й об'єднати наших партнерів. Ми самі не в змозі проводити таку політику, щоб ... поставити Путіна на коліна. Але об'єднаний світ може це зробити. Для цього нам потрібно постійно демонструвати свою жертовність, мобілізацію. Замість того, щоб відволікатися на десятки важливих питань внутрішньої життєдіяльності, треба рятувати саму державу.

Нагадаємо, Рефат Чубаров заявив, що бандит, який відчуває неминучість міжнародного суду, не може зупинитися в потугах принизити Україну. Він висловив упевненість, що РФ ще доведеться виплатити компенсацію за усі дії проти України.

Джерело: Крим.Реалії

QHA