КИЇВ (QHA) -

Поточного пленарного тижня депутати мають ухвалити в другому читанні законопроект «Про Антикорупційний суд». Про це під час погоджувальної ради заявив спікер парламенту Андрій Парубій.

— Ми знаємо як довго велася робота із законопроектом. Було 1 925 правок. Засідала робоча група. Часу було достатньо. Вже необхідно переходити до ухвалення рішення. Оскільки поправок було багато, вважаю, що необхідно передбачити 2 чи більше днів для розгляду законопроекту, щоб усі автори правок змогли висловити свою позицію, щоб ми мали достатньо часу для ухвалення рішення, — заявив на засіданні Парубій.

Сьогодні о 15:00 має відбутися засідання комітету, де ухвалять остаточне рішення щодо правок до законопроекту.

— Більшість позицій законопроекту узгоджено з МВФ і Венеційською комісією. Фактично, йдеться про останню позицію щодо якої ведуться дискусії — повноваження громадської ради міжнародних експертів. Сьогодні, зокрема, і я братиму участь у зустрічах щоб ми могли разом з Венеційською комісією та МВФ вийти на узгоджену позицію. Щоб в залі у нас було небагато дискусій і законопроект було проголосовано і завтра по обіді ми вже могли вийти на голосування, — наголосив Парубій.

Раніше QHA повідомляло, що у Раді зареєстрували 4 законопроекти про Антикорупційний суд.

QHA