КИЇВ (QHA) -

Верховна Рада України може ухвалити закон про Антикорупційний суд в травні. Про це повідомив перший заступник глави Комітету Верховної Ради з питань правової політики і правосуддя, народний депутат Леонід Ємець.

— Я сподіваюся, сьогодні у нас буде засідання комітету, де ми сформуємо робочу групу, яка підготує до другого читання закон про Антикорупційний суд, і вже у травні, я прогнозую, ми будемо його ухвалювати в цілому.

QHA повідомляло, що Верховна Рада України прийняла за основу законопроект "Про Вищий антикорупційний суд". Відповідне рішення підтримали 282 народних депутата на пленарному засіданні парламенту.

Глава представництва місії Міжнародного валютного фонду в Україні Йоста Люнгман заявив, що законопроект про створення Антикорупційного суду, який запропонував президент України Петро Порошенко, не відповідає умовам програми МВФ. Він зазначив, що створення незалежного Антикорупційного суду — ключова вимога для наступного етапу перевірки, яка має визначити, чи отримає Україна черговий транш від МВФ.

Джерело: Укрінформ

QHA