КИЇВ (QHA) -

Припиняти залізничне сполучення з РФ необхідно було у перші півроку – рік з моменту окупації Криму.

Про це QHA повідомив заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеров, коментуючи заяву міністра інфраструктури України Володимира Омеляна про плани припинення пасажирського залізничного сполучення з Росією.

Умеров відзначив, що цей крок є запізнілим.

— Якщо оцінювати заяву міністра транспорту Володимира Омеляна як радикальний або кардинальний крок, то я назвав би його запізнілим. Це треба було зробити ще у перші півроку – рік з моменту окупації Криму, коли електрику, воду припинили подавати, — пояснив він.

Заступник голови Меджлісу кажучи про те, як вплине на громадян України припинення залізничного сполучення з РФ, зазначив, що, припинення співпраці й торгівлі насправді не так сильно впливає на людей, як іноді здається.

Умеров відзначив, що Україні варто посилювати санкції проти Росії, нарощувати політичний і дипломатичний тиск, одночасно продовжувати зміцнювати армію.

— Адже надходять сигнали, що до Донецької і Луганської областей завозиться велика кількість військової техніки з РФ, — повідомив Умеров.

Раніше повідомлялося, що міністр інфраструктури України Володимир Омелян зазначив, що Київ підготував низку контрзаходів щодо того, що відбувається з боку Російської Федерації на окупованих територіях і в Азовському морі. До цього комплексу заходів входить і припинення залізничного сполучення з Росією.

Як писало QHA, міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що Україна проводить перемовини зі США і ЄС про введення санкцій відносно чорноморських портів Росії. За словами міністра, ці перемовини проводяться у відповідь на масові затримання російськими силовиками в Азовському морі суден, які прямують до України.

QHA