ЗАПОРІЖЖЯ (QHA) -

Заступник військового комісара Запорізького облвійськкомату по роботі з особовим складом Вадим Коновал уточнює: незалежно від того, куди потрапили хлопці до Нацгвардії або Президентського полку, служити їм належить півтора роки. Після цього ті, хто бажатиме працювати в Збройних силах України, зможуть укласти контракт і стати військовослужбовцями.

Звичайно, вимоги до тих, хто хотів потрапити на службу до Президентського полку, були трохи вищими, ніж до тих, які вибрали Нацгвардію.

 Загалом у рамках призовної кампанії 2016 року на строкову службу в Запорізькій області було призвано 560 осіб. До Окремого президентського полку відбиралися хлопці з доброю фізичною підготовкою і морально-діловими якостями з повноцінних сімей, розповідає Коновал.

Олександру Плахотнику пощастило потрапити до Президентського полку. Молодий чоловік не приховує гордості з цього приводу.

 У мене батько Афганістан пройшов. Коли я отримав повістку, прийшов до військкомату, пройшов комісію і був зарахований до Президентського полку. Дівчина, з якою я зустрічаюся, пообіцяла мене дочекатися, поділився Саша.

В обласному військкоматі нагадують: солдати строкової служби не відправлятимуться в зону проведення АТО для виконання бойових завдань.

ФОТО: інтернет

QHA