МОСКВА (QHA) -

Уряд РФ, що анексувала український півострів, змінив терміни запуску двох теплоелектростанцій (ТЕС) у Криму. Про це повідомили на офіційному російському інтернет-порталі правової інформації.

Як повідомляється у документі, перші два енергоблоки на Сімферопольській і Севастопольській ТЕС введуть в експлуатацію 19 травня 2018 року. А наступні — 18 червня.

Нагадаємо, 21 липня компанія Siemens відмовилася від державних замовлень і розірвала ліцензійну угоду про монтаж обладнання для російських електростанцій.

В обхід санкцій ЄС до Криму були поставлені турбіни виробництва німецького концерну Siemens, які Росія планувала використовувати для нових кримських ТЕС.

Як повідомляло QHA, посли країн Євросоюзу 26 липня у Брюсселі погодилися розширити антиросійський списку санкцій після скандалу з газовими турбінами Siemens, завезеними в окупований Крим всупереч санкціям і контрактам. І вже 4 серпня 2017 року Рада Європейського Союзу схвалила розширення санкцій пщодо Росії через те, що чотири газотурбінні установки були переміщені до тимчасово окупованого Криму.

Нагадаємо, раніше планувалося перші два енергоблоки ввести в експлуатацію на 1 вересня 2017 року, а другі два — до 3 березня 2018 року.

ФОТО: інтернет

QHA