КИЇВ (QHA) -

Заступника глави Адміністрації президента Олексія Філатова підозрюють у незаконному збагаченні. Про це повідомили у прес-службі Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) сьогодні, 13 червня.

НАБУ проводить досудове розслідування у цій справі.

— Починаючи з 15 лютого 2018 року, детективи Національного антикорупційного бюро здійснюють досудове розслідування за фактом можливого незаконного збагачення заступника глави Адміністрації президента України.

У НАБУ підкреслили, що слідство долучає до справи усі матеріали по темі, які надійшли після 15 лютого.

— Усі матеріали та звернення по цій темі, які надійшли після 15 лютого, долучаються до матеріалів вказаного кримінального провадження з метою їхньої перевірки у межах досудового розслідування за цим фактом, про що заявники повідомляються письмово.

QHA повідомляло, що детективи НАБУ почали розслідувати можливе незаконне збагачення депутата Верховної Ради Сергія Лещенка. Зокрема, ними відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368-2 (незаконне збагачення) Кримінального кодексу України.

У 2016 році Лещенко отримав 7,5 млн гривень доходу, законність отримання якого не підтверджується доказами, і на ці кошти депутат придбав квартиру в Києві.

Джерело: Українська правда

QHA