КИЇВ (QHA) -

Усіх затриманих в наметовому містечку біля Верховної Ради України відпускають з відділків поліції. Про це повідомив народний депутат від фракції «Самопоміч» Семен Семенченко на своїй сторінці у Facebook.

— Незаконно затриманих, побитих і пограбованих людей з наметового містечка випускають усіх. З Шевченківського і Печерського відділків поліції. Їхній статус — свідок, — написав він.

Депутат зазначив, що в лікарнях залишаються постраждалі з черепно-мозковими травмами.

— Найбільше постраждали жінки і люди похилого віку, які прийшли підтримати ветеранів. Зараз забираємо «свідків» і їдемо до лікарень.

Нагадаємо, генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що у наметовому містечку біля Верховної Ради України готували плани із захоплення українського парламенту. Луценко заявив, що план захоплення розробляли за гроші українського бізнесмена-утікача Сергія Курченка.

QHA повідомляло, що співробітники правоохоронних органів затримали біля Верховної Ради понад 100 осіб. У правоохоронних органах зазначили, що у наметовому містечку під час проведення слідчих дій виявили та вилучили 9 гранат РГД-5, запали, «коктейлі Молотова» і 5 димових мін. Усі предмети доправили на експертизу.

Нагадаємо, заступник глави Нацполіції, начальник поліції Києва Андрій Крищенко заявив, що біля Верховної Ради поліція проводить слідчі дії за рішенням суду в рамках кримінальних проваджень.

QHA