КИЇВ (QHA) -

Херсонський міський суд обере затриманому капітану судна «НОРД» запобіжний захід найближчим часом. Про це повідомила прес-секретар прокуратури Криму Тетяна Тихончик.

Вона зазначила, що усіх членів екіпажу притягнуть до адміністративної відповідальності за незаконний перетин кордону.

— Швидше за все завтра, але, можливо, і сьогодні, відбудеться засідання Херсонського міського суду щодо обрання запобіжного заходу затриманому капітану сейнера.

Окрім цього, Тихончик додала, що рішення про конфіскацію «НОРДа» ухвалять після вироку капітану судна. Наразі риболовецьке судно під арештом.

QHA повідомляло, що керівництво Чорноморського флоту РФ має намір організувати так звану безпеку судноплавства у північно-східній частині Чорного моря та акваторії Азовського моря. Затримання судна «НОРД» розцінюється окупантами як «провокація» та «піратство».

Нагадаємо, 31 березня співробітники правоохоронних органів оголосили про підозру капітану кримського судна "НОРД". Його звинувачують у порушенні порядку в'їзду-виїзду на тимчасово окуповану територію України. За вчинення правопорушення передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до п'яти років.

Джерело: Інтерфакс-Україна

QHA