ВАШИНГТОН (QHA) -

Державний секретар Сполучених Штатів Америки Рекс Тіллерсон, який очолює Держдепартамент США більше шести місяців, вже до кінця цього року може піти з поста, оскільки, як він сам заявив, все більше втрачає віру в адміністрацію президента Дональда Трампа. Про це кілька анонімних джерел повідомили американському телеканалу CNN.

Відзначається, що, судячи з розмов 69-го Держсекретаря США Тіллерсона з колегами протягом декількох останніх тижнів, він залишиться на посаді тільки до кінця року. А два джерела повідомили, що вони не здивуються, якщо Тіллерсон покине пост ще раніше.

Нагадаємо, кілька днів тому президент США Дональд Трамп в інтерв'ю The New York Times сказав, що ніколи б не призначив генеральним прокурором Джеффа Сешнса, якби знав, що той відмовиться від курування розслідування можливого втручання Росії в президентські вибори в Америці. У свою чергу Рекс Тіллерсон піддав критиці політику Трампа. Також джерела стверджують, що держсекретар дотримується іншої точки зору на кадрову політику Держдепу і питання вибудовування відносин з Іраном.

ФОТО: інтернет

QHA