ЛОНДОН (QHA) -

Хоча США і Росія готуються до зустрічі президентів Дональда Трампа і Володимира Путіна, але жодна зі сторін не очікує, що вона приведе до проривів у двосторонніх відносинах, повідомляє британське видання Financial Times.

За даними газети, місцем зустрічі двох лідерів стане Гельсінкі. Говорячи про час зустрічі, наголошується, що вона відбудеться після 13 липня — на цю дату запланований візит глави Білого Дому в Лондон.

Як повідомило джерело Financial Times у Кремлі, в Москві вважають Трампа непередбачуваною людиною.

— З Трампом краще бути обережними. Сама зустріч стане прогресом. Якщо вдасться домовитися хоча б по одному пункту, це буде перемога. Марно змушувати людей говорити одне з одним, якщо вони не хочуть цього робити. Якщо обидві сторони зрозуміють, що є необхідність у діалозі, то це й буде прогрес, — відзначило джерело.

Віце-президент фонду Карнегі та колишній директор Ради національної безпеки США у справах Росії Ендрю Вайсс вважає, що Трампу навряд чи вдасться укласти з Росією якусь велику угоду.

Причиною тому є американські санкції проти Росії через агресію в Україні, а також розслідування втручання Росії у президентські вибори США у 2016 році.

— Я думаю, що порядок денний швидше у тому, щоб створити побільше галасу, а не в тому, щоб спробувати зрушити з місця окремі сегменти відносин між Росією і США з мертвої точки, — сказав Вайсс.

Експерти вважають, що однією з основних тем зустрічі буде ядерне роззброєння. Це підтверджують і в російському МЗС.

Раніше британське The Times повідомляло, що глави США і Росії Дональд Трамп і Володимир Путін можуть зустрітися у Відні.

QHA писало, що президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп може зустрітися з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним цього літа.

Нагадаємо, Трамп заявив, що якби Путін був присутній на саміті G7, з ним можна було б обговорити ситуацію в Україні та Сирії. Американський президент також зазначив, що на саміті дуже багато часу зайняли розмови про Росію.

Джерело: УНІАН

QHA