МОСКВА (QHA) -

Телеканал "Дождь", радіостанція "Ехо Москви" і канал РБК оголосили, що перестають працювати з Державною Думою РФ після скандалу з домаганнями до журналісток з боку депутата Леоніда Слуцького.

Як відомо, 21 березня комісія з етики Держдуми визнала невинним голову комітету з міжнародних справ Леоніда Слуцького, якого раніше співробітниці RTVi, BBC і «Дождя» звинуватили у сексуальних домаганнях. Спікер Держдуми В'ячеслав Володін тоді підтримав Слуцького і порадив журналісткам знайти інше місце роботи.

Першим медіа, яке захотіло припинити будь-яку роботу з Держдумою, став телеканал РБК.

Як заявив головний редактор "Дождя" Олександра Перепелова, редакція телеканалу «Дождь» обурена позицією Держдуми і депутатської комісії з етики та вважає її рішення неприйнятним і обурливим.

Радіостанція "Ехо Москви" у свою чергу вважає Державну думу небезпечним місцем роботи для журналістів обох статей. А видання "Коммерсант" заявило, що не буде працювати особисто зі Слуцьким і з комісією з етики, яка оголосила виправдовувальний вердикт депутату.

Нагадаємо, 21 березня, відбулося засідання думської комісії з етики, під час якої її члени поспілкувалися з двома журналістками, які звинуватили Слуцького у сексуальних домаганнях, — кореспондентом «Російської служби Бі-бі-сі» Фарід Рустамовою і продюсером «Дождя» Дариною Жук. Третя дівчина, яка поскаржилася на депутата — заступник головного редактора RTVI Катерина Котрікадзе — на слуханні не була присутня, так як в комісію не зверталася. Також під час розгляду комісія провела закриту зустріч зі Слуцьким, про зміст якої нічого не відомо.

Раніше повідомлялося, що депутат Держдуми запропонував скасувати радянські акти про передачу Криму.

QHA