ЄРУСАЛИМ (QHA) -

Спікер Верховної Ради України Андрій Парубій в Єрусалимі висловив надію, що Ізраїль незабаром визнає Голодомор актом геноциду проти українського народу.

Про це Парубій повідомив на своїй сторінці у Twitter. Зокрема, спікер провів зустріч з депутатом ізраїльського парламенту — Кнесету Акрамом Хасаном, який є автором законопроекту про визнання Голодомору.

Хасан пообіцяв Парубію стійко боротися за законопроект про Голодомор.

Спікер опублікував фото із зустрічі з депутатом.

Відзначимо, що Акрам Хасан є арабом-друзом, які входять в партію Кулану і до урядової коаліції. Як писало QHA, він ще у лютому цього року запропонував прем'єр-міністру і міністру освіти Ізраїлю проводити публічні заходи та освітні акції у зв'язку із пам'ятним для українського народу днем.

Депутат заявив, що підготувати законопроект його спонукала поїздка в Україну.

— Я був здивований, тому що не знав, яким жахливим був голод. Голодомор убив багатьох євреїв та представників інших національностей України. Ми маємо визнати його геноцидом, — сказав він.

Нагадаємо, раніше українські історики повідомили, що кількість загиблих у результаті Голодомору значно вища, ніж вказано в офіційних джерелах.

Вчені, грунтуючись на показниках поточного обліку населення станом на 1 січня 1932 року, наполягають на цифрі втрат мінімум у 7 мільйонів чоловік.

QHA