ЄРУСАЛИМ -

Черговим ЗМІ, які потрапили у немилість влади Ізраїлю через висвітлення подій у районі мечеті Аль-Акса в Єрусалимі, став катарський телеканал Аль-Джазіра. Прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху розпорядився закрити його офіс у Єрусалимі.

— Аль-Джазіра заохочує насильство. Тому я віддав розпорядження про закриття офісу цього ЗМІ в Єрусалимі. Якщо цього не дозволять чинні закони, постараюся, щоб Кнесет прийняв відповідний закон, — написав Нетаньяху на своїй сторінці у соціальній мережі.

Останнім часом представники ЗМІ, які висвітлюють події в Єрусалимі, піддаються тиску з боку ізраїльської поліції. Журналістів не пускають на місце подій, б'ють або затримують.

Нагадаємо, конфлікт між палестинцями та ізраїльтянами навколо Храмової гори різко загострився 21 липня, коли влада Ізраїлю обмежила доступ мусульман на п'ятничну молитву до мечеті Аль-Акса. З метою забезпечення безпеки доступ був дозволений тільки жінкам і чоловікам старше 50 років. Це призвело до сутичок палестинців та ізраїльтян, під час яких щонайменше шестеро людей загинули і сотні отримали поранення.

 ФОТО і джерело: АА

QHA